ProfiPower

Chcesz wykonać przegląd techniczny lub naprawę? Boisz się, że wizyta w warsztacie samochodowym będzie wiązać się z dużymi kosztami? Szukasz wysokiej klasy alternatywy dla drogich produktów? Poznaj ofertę części zamiennych ProfiPower!

Części motoryzacyjne i akcesoria samochodowe ProfiPower to idealny wybór dla Twojego samochodu. Do najważniejszych zalet części zamiennych ProfiPower należą:

  • trwałość i niezawodność - produkcja według wyśrubowanych, europejskich standardów sprawia, że części będą służyć przez długi czas,
  • szeroka dostępność - już nie będziesz musiał czekać tygodniami na sprowadzenie elementów,
  • przystępna cena - otrzymujesz część wysokiej klasy za rozsądne pieniądze,
  • bezpieczeństwo - wnikliwa kontrola jakości sprawia, że są to części zamienne, którym możesz zaufać.

Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoje auto odzyskało dawną sprawność, a samo jego użytkowanie było czystą przyjemnością przez długi czas, to poproś naszego mechanika o wykorzystanie części samochodowych ProfiPower podczas naprawy czy przeglądu technicznego Twojego auta. W ofercie znajdziesz m.in.: akumulatory, filtry, elementy zawieszenia oraz układu hamulcowego.

Dobra Marka 2020 ProfiPower

Oferowane części polecane są przez ogólnopolską markę ProfiAuto, a samo ProfiPower jest laureatem prestiżowej nagrody "Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma", która przyznawana jest na podstawie badań konsumenckich. To znaczy, że klienci tacy jak Ty docenili klasę części samochodowych ProfiPower i przetestowali ich niezawodność w swoich pojazdach.

Możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów! Zapytaj już dziś naszych mechaników o części ProfiPower i ciesz się siłą ich jakości!

Zapytaj o części Zobacz ProfiPower na fb
Filtry ProfiPower
InjectionCleaner ProfiPower
InteriorComplete ProfiPower
Klocki Hamulcowe ProfiPower
Olej ProfiPower
Plyn Do Spryskiwaczy ProfiPower
Tarcze Hamulcowe ProfiPower
Wycieraczki ProfiPower

Nowość

Nowe linie olejowe: ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear

ProfiPower 4Car - oleje silnikowe i ProfiPower 4Gear - oleje przekładniowe to dwie nowe linie olejowe wprowadzone na rynek przez sieć ProfiAuto.

W ofercie debiutują najpopularniejsze klasy lepkości, takie jak: 5W30, 5W40, 10W40, 75W80 ORAZ 75W90 (te ostatnie odnoszą się do olejów przekładniowych). W przyszłości pojawiają się kolejne klasy lepkości, takie jak OW20, 0W30 oraz 5W20.

Oleje ProfiPower są dostępne w różnych opakowaniach: od detalicznych 1 l, 4 l, 5 l, aż po hurtowe - 20 l, 60 l oraz 208 l (beczki).

Produkty olejowe z linii ProfiPower spełniają najnowsze, wymagające normy ACEA i API, w tym między innymi: ACEA C3, C5 oraz API SP/CF. W skład linii ProfiPower wchodzą oleje, które są przeznaczone zarówno do starszych samochodów, jak i do tych, które są wyposażone w najnowsze generacje silników, w tym również do modeli sportowych. Oleje te są odpowiednie zarówno do pracy w trybie long life, jak i dla aut, które są eksploatowane w warunkach miejskich.

Nowe linie olejowe: ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear